اجاره سردخانه

استفاده از سردخانه‌ها از قدیم‌الایام مرسوم بوده ، سردخانه های خانگی / صنعتی ! به هر روی این نیاز بشر برای نگهداری و جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی بود تا باعث شود سردخانه ها پدید بیایند . با مرور زمان و نیاز به حمل این مواد به نقاط مختلف نیازمند آن شدیم تا سردخانه های متحرک نیز داشته باشیم ، این مهم تحقیق نیافت مگر با پیدایش کانتینرها و توسعه صنعت برق و بکارگیری آنها در خنک سازی دمای داخلی این کانتینرها.

هم اکنون مجموعه ما افتخار این را دارد تا با اجاره کانتینرهای یخچال دار خود بخشی از نیاز بازار سردخانه ها را تامین می‌نماید. این مجموعه با دارا بودن مجوز اتحادیه سردخانه داران تهران آماده اجاره این نوع سردخانه ها را به صورت ثابت (در محل ما) و یا متحرک (در محل شما) میباشد.

با در نظر گرفتن جدول زیر اقدام به اجاره کانتینر مد نظر خود کنید.

کانتینر ابعاد  فضای جای‌گیری
کانتینر ده فوت 6 متر یک نیسان
کانتینر بیست فوت 15 متر 1.5 خاور
کانتینر چهل فوت 30 متر 3 خاور

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

91 552 552 – 021

0288 071 – 0912

anbar24.ir 

اجاره کانتینر یخچالی – اجاره انبار زیر صفر – اجاره انبار بالای صفر – اجاره انبار نگهداری میوه – اجاره انبار برای میوه – اجاره انبار 30 متری – اجاره انبار برای گوشت و مرغ – اجاره انبار کوچک در غرب تهران – اجاره انباری در تهران – انبار سردخانه ای – انبار جهت اجاره – انبار جهت اجاره در تهران – انبار مواد خوراکی – قیمت اجاره انبار یخچالی- قیمت اجاره کانتینر یخچالی – سردخانه گوشت – سردخانه سیار – اتاق یخچال دار – سردخانه کوچک – سردخانه صنعتی – اجاره سردخانه در کرج