اجاره کانتینر

اجاره کانتینر عمدتا با دو هدف متفاوت انجام میپذیرد : 

1- اجاره کانتینر جهت امور ترانزیتی : در این موارد با اجاره یک/چند کانتینر 20یا40 فوت میتوانید کالاهای مدنظر خود را به نقاط مختلف ارسال کنید . برای امور ترانزیتی و حمل و نقل بین المللی کانتینرها باید دارای برگه سبز باشند.

2- اجاره کانتینر جهت استفاده به عنوان انبار : در مورد مبحث اجاره کانتینر به دو طریق میتوان انجام داد :

  • اجاره در محل دپو مجموعه : در این حالت شما میتوانید با حمل وسایل به محل انبارها (چهاردانگه) یکی از کانتینرهای مناسب وسایل خود را اجاره نمایید.
  • اجاره و حمل به مقصد مورد نظر : برای آن دسته مشتریانی که نیاز به انبار نزدیک و به اصطلاح دم‌دست دارند پیشنهاد میشود با اجاره انبار و حمل آن به مقصد مورد نظر مثلا محل کارگاه یا کارخانه و ….. از مزیت قابل حمل بودن کانتینرها بهره ببرید.

*** اجاره کانتینر جهت انبار یک روش نوین انبارداری به حساب می‌آید که مزایای آن را میتوانید با مراجعه به مطالب وبسایت مطالعه نمایید. در حال حاضر  محبوبترین نوع انبار برای وسایل منزل روش انبارهای کانتینری هستند ***

با در نظر گرفتن جدول زیر اقدام به اجاره کانتینر مد نظر خود کنید.

کانتینر ابعاد  فضای جای‌گیری
کانتینر ده فوت 6 متر یک نیسان
کانتینر بیست فوت 15 متر 1.5 خاور
کانتینر چهل فوت 30 متر 3 خاور

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

91 552 552 – 021

0288 071 – 0912

anbar24.ir 

اجاره کانتینر – اجاره انبار کانتینری – اجاره کانتینر جهت انبار – اجاره انبار – اجاره انبار برای وسایل منزل – اجاره انبار 6 متری – اجاره انبار برای وسایل منزل در غرب تهران – اجاره انبار کوچک در غرب تهران – اجاره انباری در تهران – انبار اثاث منزل – انبار جهت اجاره – انبار جهت اجاره در تهران – انبار وسایل منزل – قیمت اجاره انبار 30 متری – قیمت اجاره کانتینر – هزینه اجاره کانتینر 20 فوت  – انبار در شرق تهران – انبار در غرب تهران – انبار ارزان قیمت – انبار کانتینر