انبار 24

گروه انبارهای کانتینری مجموعه انبار24 ، با ارائه انبارهایی با پشتیبانی و محافظت 24 ساعته از سال 1392 شروع به فعالیت کرده است . این مجموعه هم اکنون با دارا بودن بیش از 1000 کانتینر در محل آماده ارائه خدمات انبارداری به شهروندان تهران و البرز می‌باشد.

مجموعه انبارهای کانتینری anbar24.ir خود را متعهد به خدمت رسانی مطلوب به مشتریان میداند و میکوشد تا با لحاظ کردن بهترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت گامی در جهت پیشرفت این شیوه ی نوین انبارداری بردارد.

قیمت مناسب یکی از خصیصه های کاری این مجموعه بوده ، دسترسی ساده از نقاط مختلف شهر به محل انبار ها نیز کار را برای مشتریان آسان تر کرده است.

ما معتقدیم این روش انبارداری میتواند جایگزین خوبی بر مدل های سنتی آن باشد و با کاهش هزینه های انبارداری تاثیرات مثبتی بر پارامترهای دیگری همچون قیمت فروش اجناس وارداتی ( به دلیل کاهش هزینه های نگهداری ) بگذارد.

فعالیت‌های مجموعه

اجاره

گروه انبار 24 ، با اجاره کانتینرهای شخصی خالی خود قدمی در جهت ایجاد انبارهای نوین برداشته است. با اجاره این انبارهای کانتینری ضد زلزله، رطوبت و گرد غبار میتوانید در هزینه های انبار کردن تجهیزات و محصولات خود صرفه جویی چشمگیری کنید. در راستای رضایت طیف مختلفی از مشتریان ، امکان بستن قرارداد اجاره روزانه ، ماهانه،سالانه ..( قرارداد کاملاً محرمانه دو نسخه ای) فراهم شده است. این مجموعه عضو رسمی اتحادیه انبارداران کالاهای تجارتی شهر تهران (دارای مجوز و پروانه کسب معتبر) و با ربع قرن سابقه درخشان در زمینه کانتینر و دپو تجهیزات بوده و دارای تقدیرنامه و مورد تایید شرکت های بزرگ تولیدی و پخش و سازمانهای دولتی از جمله :
• تحت ضمانت بانک صادرات ایران
• زیر پوشش بیمه آسیا
• دارای دوربین مدار بسته و نگهبانان 24 ساعته
• کادر مجرب آموزش دیده
• ضد زلزله، ضد رطوبت، ضد آتش سوزی و ضد سرقت

امکان پلمپ مخصوص کانتینر تا زمان مراجعه بعدی مشتری (قفل و کلید در اختیار مشتری)

جزئیات شغل

اجاره انبار و سردخانه
02155255291
tehrandepo@gmail.com

فروش

یکی دیگر از خدمات این مجموعه فروش کانتینرهای مختلف 20 و 40 فوت چه در نوع معمولی و ارتفاع بلند و چه در نوع یخچالی میباشد. با توجه به گوناگونی مشتریان ، برخی ترجیح می‌دهند کانتینر را خریداری کرده و به محل مورد نظر خود برده و در آنجا انبار اختصاصی خود را بنا کنند. این روش بیشتر مناسب کسانی است که نیاز به قراردادهای بیش از یکسال دارند و با این کار صرفه جویی در مقدار هزینه‌های انبار میکنند . کانتینرهای معمولی بیشتر در جهت انبار وسایل منزل ،دفتر ، کالاهای تجاری و بازرگانی به فروش می‌رود و کانیتنرهای یخچالی بیشتر در جهت نگهداری میوه و مواد غذایی فروخته می‌شود.

این مجموعه در جهت تامین بازار کانتینر جهت نگهداری کالا/ اثاث / مواد غذایی و …. اقدام به فروش کانتینرهای 20 و 40 فوت دست دوم در نوع ساده و یخچالی نموده است.

جزئیات شغل

فروش کانتینر و سردخانه
09134544003
tehrandepo@gmail.com